Location Scout

baza lokacji filmowych i sesyjnych

Szukasz lokacji?

Skorzystaj z naszej megaprostej wyszukiwarki. Zaznacz, czy szukasz domu czy apartamentu oraz w jakim stylu ma być nieruchomość. Wciśnij SZUKAJ i obejrzyj galerię wyników, a jeśli coś Cię zainteresuje - przyjrzyj się lokacji z bliska, poznaj jej rozkład i otoczenie. Potem zadzwoń do nas lub wyślij maila. I już!

A jeśli szukasz czegoś bardziej konkretnego albo nie chce Ci się przeglądać wszystkich wyników wyszukiwania, przejdź do wyszukiwania zaawansowanego. Zaznacz na stronie minimum jedną kategorię (np. kominek) albo wybierz ich kombinację (np. kominek w minimalistycznym wnętrzu wiejskiego domku z widokiem na centrum miasta i łazienką ze stylowym jaccuzzi... ;)).

Kontaktując się z nami, pamiętaj o zanotowaniu numeru lokacji, o którą chcesz zapytać (jest widoczny na górze podstrony z opisem nieruchomości). Możesz także odnaleźć wybraną lokację później, wpisując ten sam numer w okienku na stronie głównej.

Masz nieruchomość?

Jesteś właścicielem apartamentu albo domu i chciałbyś, żeby Twoja nieruchomość zagrała w serialu albo reklamie? Nie masz nic przeciwko dodatkowym funduszom na wakacje na Seszelach? Doskonale! Zgłoś się do nas. Twoja nieruchomość powinna mieć co najmniej 80 m2 powierzchni (na jednym poziomie). Powinna też być położona na niezbyt wysokim piętrze, preferowane są apartamenty na parterze, pierwszym lub drugim piętrze. Wystrój, układ, meble lub ich brak są na tym etapie mniej ważne. Na plany zdjęciowe poszukuje się różnych lokacji i nigdy nie wiadomo, czy właśnie Twoja nieruchomość nie okaże się idealnie dopasowana do potrzeb produkcji.

Napisz do nas! Opisz w największym skrócie obiekt, którym dysponujesz (powierzchnia domu i działki, piętro w budynku, powierzchnia największego pomieszczenia, itp). Jeśli możesz, dołącz kilka ogólnych zdjęć nieruchomości (mogą być nawet zrobione telefonem). Nie zapomnij podać kontaktowego numeru telefonu. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej będziemy mogli i umówimy się na dokumentację, w czasie której wykonane zostaną zdjęcia apartamentu/domu i jego okolic. Pamiętaj, że Twoje dane osobowe, adres nieruchomości oraz wszelkie inne poufne informacje nie będą przekazywane osobom trzecich bez Twojej zgody.

Uwaga, w chwili obecnej z przyczyn technicznych do bazy przyjmujemy tylko nieruchomości z Warszawy i jej okolic. New York, Berlin, Paris, Kutno - w przygotowaniu. :)

Co będzie się działo dalej?

Co jeśli wybiorą moją nieruchomość?

FAQ

Regulamin współpracy