O nas

Do założenia portalu natchnął nas oglądany wspólnie w telewizji serial, w którym po raz kolejny zobaczyliśmy apartament pewnego celebryty - czyżby w Polsce brakowało dużych, fajnie urządzonych apartamentów, które mogłyby służyć jako lokacje do spotów reklamowych, seriali telewizyjnych i sesji zdjęciowych? Nie!

Mówimy o tym, dysponując dogłębną, wieloletnią znajomością rynku nieruchomości w Polsce. Pośredniczymy w wynajmowaniu pięknych, niebanalnie urządzonych apartamentów i domów. Wiemy, jak je znaleźć. Teraz chcielibyśmy podzielić się tą wiedzą z Wami, licząc że skorzystamy na tym wszyscy: właściciele nieruchomości, location scouci, domy i studia produkcyjne oraz - my.

W naszej bazie znajdziecie kilkadziesiąt „dziewiczych” nieruchomości, jeszcze nigdy nie wykorzystywanych jako plany zdjęciowe do filmów i reklam. Korzystanie z bazy jest bezpłatne - zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i firm pragnących je wynająć. Nie pobieramy także standardowych opłat za wyszukiwanie i dokumentacje lokacji. Nasza prowizja jest naliczana jedynie w przypadku zawarcia umowy pomiędzy Wynajmującym a Najemcą i faktycznej realizacji zdjęć. Wszystkie nieruchomości w bazie są położone w Warszawie i okolicy.